KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144181

nr 1614 4181

Lasse Johansson. Signerad, daterad 1939, Sydländsk by. Olja på duk, 52x72 cm, yttermått inklusive ram: 76x95 cm

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 22 april 2024
kl 19:06:32

19/4 11:45:17 1      Vinnande bud